Sealprotect douchehoes – kinderarm Medium/Large
Sealprotect kindermodelarm Medium/Large is een hoes voor de kinderarm ter bescherming van het gips, verband, spalken etc. bij o.a. het douchen.
Deze Sealtight douchehoes is geschikt voor hergebruik tijdens de gipsperiode van ongeveer 8 weken. Ideaal te gebruiken voor thuis, in ziekenhuizen en op vakantie.
Eigenschappen
- Te gebruiken onder de douche
- Voorzien van een siliconen ring aan de bovenkant die het gips beschermt
- Gipshoes voor de kinder-arm
- Ook te gebruiken als verbandhoes voor de kinder-arm
- Geschikt voor hergebruik tijdens een gipsperiode van ongeveer 8 weken
- ideaal voor thuis, in het ziekenhuis of op vakantie
Afmetingen douchehoes
- Lengte: 50 cm
- Diameter: 15 cm
Bestel nu de Confort Aid anti jeuk spray mee en betaal €26,95 i.p.v. €28,95!
Niets is vervelender dan jeuk onder gips waar je niet bij kunt, gelukkig is er de Conford Aid anti jeuk spray met een flexibel spuitstuk waarmee u onder het gips een verkoelende spray kunt spuiten!
- Poederspray tegen reuk en geur onder gipsverband met flexibel spuitstuk
- Is 4 à 6 uur actief en mag meerdere malen per dag aangewend
- De koelende spray wordt op de jeukende huid aangebracht, verdampt en verfrist
- Zo wordt de opbouw van irriterende hitte, vocht en jeuk vermeden
- Een fijn laagje talk blijft op de huid achter, houdt ze droog en reduceert wrijving tussen gipsverband en huid
- De onaangename geurtjes die kunnen ontstaan onder het gipsverband worden verdreven en vervangen door een aangename geur die lang aanhoudt. Niet aanbrengen op open wonden