|
19,95
|
Incl. 21% btw |
| 16,49 | Excl. btw |
Op voorraad
Mediware ECO dekglaasjes 18 x 18 mm voor microscopische preparaten. Dikteklasse I, ongeijkt en vacuümverpakt. Geleverd per 10 doosjes van 100 stuks, totaal 1000 dekglaasjes. Conform DIN 8255-1. Lees meer.
De Mediware ECO dekglaasjes 18 x 18 mm zijn bedoeld voor het afdekken van microscopische preparaten op een objectglaasje. De dekglaasjes hebben dikteklasse I en worden vacuümverpakt geleverd.
Deze grootverpakking bevat in totaal 1000 dekglaasjes, verdeeld over 10 verpakkingen van 100 stuks. Daardoor is deze verpakking praktisch voor laboratoria, praktijken, onderwijsinstellingen en andere omgevingen waar regelmatig microscopische preparaten worden gemaakt.
De Mediware ECO-uitvoering heeft een afmeting van 18 x 18 mm, is ongeijkt en voldoet volgens de fabrikant aan DIN 8255-1.
Een dekglaasje wordt over het te onderzoeken materiaal op een objectglaasje geplaatst. Het zorgt ervoor dat het preparaat vlak wordt afgedekt en kan zo helpen om het monster geschikt te maken voor onderzoek onder de microscoop.
Met hun formaat van 18 x 18 mm zijn deze vierkante dekglaasjes geschikt voor veel routinematige toepassingen binnen de microscopie.
Zoekt u daarnaast een microscoop voor onderzoek of onderwijs? Bekijk dan ook ons assortiment microscopen en microscopie-apparatuur.
De volledige verpakking bestaat uit 1000 stuks, verdeeld over 10 kleinere verpakkingen van elk 100 dekglaasjes.
Deze verpakkingseenheid is praktisch wanneer de dekglaasjes regelmatig worden gebruikt, maar u niet alle 1000 glaasjes tegelijk wilt openen.
Servoprax specificeert deze Mediware ECO dekglaasjes als dikteklasse I. De glaasjes zijn ongeijkt en voldoen volgens de fabrikant aan DIN 8255-1.
Deze ECO-uitvoering is ontwikkeld als een voordelige keuze voor routinematige microscopische toepassingen waarbij grote aantallen dekglaasjes worden gebruikt.
De Mediware ECO dekglaasjes worden door de fabrikant vacuümverpakt geleverd. Hierdoor blijven de dekglaasjes tijdens opslag compact en beschermd verpakt totdat een verpakking wordt geopend.
Let op: vacuümverpakt betekent niet automatisch steriel. De fabrikant vermeldt voor dit product geen steriele levering.
Dekglaasjes worden samen met objectglaasjes gebruikt bij het vervaardigen van preparaten voor microscopisch onderzoek. Nadat het monster op het objectglaasje is aangebracht, wordt het dunne dekglaasje voorzichtig over het preparaat geplaatst.
De toepassing kan onder andere liggen binnen:
Bekijk voor aanvullende laboratoriumartikelen ook ons assortiment laboratoriumglaswerk.
De dekglaasjes hebben een afmeting van 18 x 18 mm.
U ontvangt in totaal 1000 dekglaasjes. Deze zijn verdeeld over 10 verpakkingen van ieder 100 stuks.
De fabrikant specificeert deze uitvoering als dikteklasse I.
Nee. De Mediware ECO dekglaasjes worden door Servoprax aangeduid als ongeijkt / niet gekalibreerd.
Ja. De fabrikant levert deze ECO dekglaasjes vacuümverpakt.
De fabrikant vermeldt voor deze uitvoering geen steriele levering. Vacuümverpakt moet daarom niet worden geïnterpreteerd als steriel verpakt.
Een dekglaasje wordt over een monster op een objectglaasje geplaatst om een microscopisch preparaat af te dekken en geschikt te maken voor observatie onder de microscoop.
Ja. Servoprax specificeert de Mediware ECO dekglaasjes als conform DIN 8255-1.
De dekglaasjes zijn bedoeld als voordelige ECO-uitvoering voor routinematige microscopische toepassingen. Controleer bij een specifieke gevalideerde laboratoriumprocedure altijd welke eisen aan de dekglaasjes worden gesteld.
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.