|
119,95
|
Incl. 21% btw |
| 99,13 | Excl. btw |
Op voorraad
De ECO-BVF™ bacterie-virusfilters beschermen de patiënt, de gebruiker en het apparaat tegen besmetting. Geschikt voor spirometers van Jaeger / CareFusion / Vyaire, evenals Custo Vit M / SpiroMobile, MESA en Kalamed. Lees meer.
De 28550 BVF Filterkit past op de spirometers van Jaeger / CareFusion / Vyaire, evenals Custo Vit M / SpiroMobile, MESA en Kalamed.
De Eco BVF 28550 (Bacterial Viral Filter) filters combineren onafhankelijk gevalideerde 99,999% bacteriële en virale kruisbesmettingsefficiëntie voor medisch personeel, patiënten en apparatuur, met een verminderde impact op het milieu omdat er minder plastic wordt gebruikt bij de productie.
De elektrostatisch geladen barrière filtert druppeltjes, aerosolen, bacteriën en virussen uit de luchtstroom. Wanneer voor elke patiënt een nieuwe BVF wordt gebruikt, wordt de binnenkant van het apparaat beschermd, zodat alleen de buitenkant moet worden gereinigd.
De Eco BVF-reeks beschermt patiënten, medisch personeel en apparatuur tegen kruisbesmetting en besmetting tijdens longfunctietesten.
De ECO-BVF™ bacteriële en virale filters beschermen de patiënt, de gebruiker en het apparaat tegen besmetting.
Niet geschikt voor Vitalograph, MIR, Micro Medical en COSMED apparatuur. Zie daarvoor Model 28553
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.