|
16,93
|
Incl. 21% btw |
| 13,99 | Excl. btw |
Informeer naar de voorraad
Bereid uw praktijk tijdig voor op de griepvaccinatieperiode en bestel de BD Eclipse veiligheidsnaalden eenvoudig online bij Vosmedisch.nl. Geadviseerd door het SNPG en het RIVM voor de influenzavaccinatie- en pneumokokkenvaccinatie. Lees meer.
BD Eclipse™ injectienaald met "SmartSlip™" technologie
De BD Eclipse veiligheidsnaalden zijn hoogwaardige veiligheidsnaalden met een geïntegreerd beschermingsmechanisme voor veilig en professioneel injecteren. Deze naalden worden door veel zorgverleners gebruikt tijdens vaccinatiecampagnes.
Voor de jaarlijkse vaccinatiecampagnes worden de BD Eclipse veiligheidsnaalden geadviseerd door het SNPG en het RIVM voor de influenzavaccinatie en pneumokokkenvaccinatie. Dankzij het geïntegreerde veiligheidsmechanisme wordt het risico op prikaccidenten na gebruik verminderd, wat bijdraagt aan een veilige werkomgeving voor zorgprofessionals.
Merk: BD (Becton Dickinson)
Type: Eclipse veiligheidsnaald
Afmetingen:0,5 x 16 mm
Toepassing: Vaccinatie en injectietoediening door zorgprofessionals
Gebruik: Eenmalig gebruik
Steriel: Ja